Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

Grażyna Wolszczak ambasadorką Citroëna C3 Picasso

18/05/2009. Kategoria: Marka

Grażyna Wolszczak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego ekranu, od lat miłośniczka marki spod znaku szewronu, została ambasadorką Citroëna C3 Picasso.

Pani Grażyna, dotychczas właścicielka Citroëna C4 zdecydowała się na najnowszy model z rodziny Picasso ze względu na jego przestronność, zwinność, ale przede wszystkim na wyjątkowy charakter tego samochodu.
Grażyna Wolszczak wybrała dla siebie wersję Exclusive z dynamicznym i oszczędnym benzynowym silnikiem 1.6VTi. Citroën C3 Picasso aktorki jest wyposażony między innymi w My Way- wysokiej jakości zintegrowany system nawigacyjny, stanowiący szczególnie atrakcyjną cenowo ofertę w stosunku do innych przenośnych urządzeń nawigacyjnych. System ten wyróżnia się między innymi kolorowym 7-calowym ekranem, wbudowanym zestawem Bluetooth oraz syntezatorem głosu w siedmiu językach. Dodatkowo Pani Grażyna zdecydowała się na opcję Black Pack, na którą składają się obręcze kół ze stopów lekkich 17’’diamentowane z wnętrzem lakierowanym na czarno oraz lakierowanym na czarno wykończeniem zderzaków, przeszklony dach oraz relingi.