Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

Nowy Citroen C-Elysee od 41 090 PLN

17/03/2017. Kategoria: Modele

Citroën Polska wprowadza na polski rynek nowego C-Elysée. Po raz pierwszy dla szerokiej publiczności samochód będzie można zobaczyć na stoisku marki Citroen podczas Poznań Motor Show 2017 od 6 do 9 kwietnia.

SUKCES HANDLOWY I SPORTOWY

Od chwili rozpoczęcia sprzedaży na świecie sprzedano ponad 400 tys. Citroënów C-Elysée. Sukces handlowy został osiągnięty dzięki udanemu połączeniu komfortu, przestronności z nowoczesnymi technologiami, dostępnym w korzystnej ofercie cenowej. Ale także dzięki znakomitemu sprawowaniu modelu C-Elysée w Mistrzostwach Świata FIA WTCC, w których trzykrotnie pod rząd C-Elysee sięgnął po tytuł mistrzowski.

KOMFORT, PRZESTRONNOŚĆ I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Stylistyka Nowego Citroën C-Elysee uległa ewolucji. Pojawił się nowy, bardziej szlachetny przód, tylne światła z efektem 3D, nowe obręcze kół , jak również dwa nowe lakiery nadwozia. Citroën C-Elysée, słynący z komfortu i przestronności, został wyposażony w technologie ułatwiające prowadzenie, takie jak: Citroën Connect Radio oraz Citroën Connect Navi z 7 tabletem dotykowym. Jego sprzedaż właśnie się rozpoczyna.
Nowy C-Elysée, znany z komfortu i przestronności, czerpie z bogatego doświadczenia Marki w zakresie układów jezdnych, jakości i zastosowanych technologii. Jest idealną propozycją dla klientów poszukujących atrakcyjnego sedana w przystępnej cenie. Model charakteryzuje się doskonałym trzymaniem się drogi i wysokim komfortem jazdy niezależnie od nawierzchni. Kompaktowy z zewnątrz, oferuje na tylnych siedzeniach przestrzeń godną pojazdów o większych gabarytach oraz duży bagażnik o pojemności 506 l. Citroën C-Elysée to nowoczesny, przestronny i solidny sedan. Wierny filozofii Marki Citroën, oferującej intuicyjne technologie z zakresu komfortu, model został wyposażony w 7 dotykowy tablet, nową grafikę tablicy zegarów, która zwiększyła jej przejrzystość ale także w kamerę cofania i najnowszej generacji radio oraz nawigację online sterowane dotykowym tabletem o przekątnej 7:

CITROËN Connect Radio: obsługa nowej generacji dotykowych tabletów 7 jest znacznie bardziej płynna i z krótszymi czasami reakcji dzięki zastosowaniu ekranu pojemnościowego. Urządzenie posiada następujące funkcje: obsługę telefonu poprzez Bluetooth (dostęp do listy kontaktów i zawieszanie połączeń), multimedia z możliwością odsłuchiwania muzyki ze smartfonu i korzystania z aplikacji zainstalowanych w telefonie dzięki funkcji Mirror Screen (Android Auto lub Apple CarPlay™) oraz obsługiwane przełącznikami w kierownicy radio. W celu uproszczenia obsługi system wzbogacony został o funkcję poleceń głosowych, umożliwiającą obsługę telefonu i multimediów.

CITROËN Connect Navi: stanowiący uzupełnienie oferty Citroën Connect Radio nowy system nawigacji 3D, z ekranem dotykowym i dostępem do informacji w czasie rzeczywistym, umożliwiający powiększanie obrazu dwoma palcami (jak w iPadach), został zmodyfikowany pod kątem łatwiejszego prowadzenia pojazdu dzięki udoskonalonym mapom. Główne miasta Europy i najważniejsze obiekty są widoczne w trybie 3D. Wszystkie szczegóły terenu są również przedstawione w realistycznej formie. Na drogach wielopasmowych system strzałek pozwala na szybszy wybór właściwego pasa ruchu. Przy zbliżaniu się do skomplikowanych skrzyżowań, na ekranie pojawia się dodatkowe okienko ukazujące jego obraz w perspektywie wraz ze wszystkimi znakami drogowymi.

Nowy Citroen C-Elysée jest już dostępny w polskiej sieci salonów marki.

 

Wersja

KM

Skrzynia biegów

Cena dla klienta

 

 

 

BRUTTO
BEZ OPCJI

C-Elysee - benzyna

 

 

1.2 PureTech 82 Live

82

BVM

41 090

1.2 PureTech 82 Feel

82

BVM

44 990

1.6 VTi 115 Feel

115

BVM

45 990

1.6 VTi 115 MoreLife

115

BVM

48 290

1.6 VTi 115 EAT6 MoreLife

115

EAT6

54 290

1.6 VTi 115 Shine

115

BVM

54 790

1.6 VTi 115 EAT6 Shine

115

EAT6

60 790

 

 

 

 

C-Elysee - diesel

 

 

 

1.6 BlueHDi 100 Feel

100

BVM

51 990

1.6 BlueHDi 100 MoreLife

100

BVM

54 290

1.6 BlueHDi 100 Shine

100

BVM

60 790