SZUKAJ

Najnowsze informacje

23/02/2021. Kategoria: Modele

Ë-BERLINGO – WYCHODZĄC NAPRZECIW NOWYM OCZEKIWANIOM KLIENTÓW, CITROËN WPROWADZA ELEKTRYCZNĄ WERSJĘ PIONIERA KOMBIVANÓW, CENIONEGO ZA SWĄ WSZECHSTRONNOŚĆ

Wszyscy amatorzy aktywnego trybu życia znajdą w nowym Citroënie ë-Berlingo idealnego, funkcjonalnego i wszechstronnego partnera do wszelkich wyjazdów rekreacyjnych, jeszcze przyjemniejszych dzięki elektrycznemu napędowi.
Zelektryfikowana wersja Berlingo wyróżnia się płynną i cichą pracą silnika elektrycznego i zasięgiem do 280 km* (cykl WLTP).
Powszechnie ceniony za swą funkcjonalność i nie uznający żadnych kompromisów Berlingo potrafi dostosować się do potrzeb każdego użytkownika dzięki przestronnemu, modularnemu i praktycznemu wnętrzu. ë-Berlingo jest dostępny w dwóch długościach i może pomieścić do 7 osób. Samochód zachowuje niezmienioną przestronność wnętrza, trzy niezależne tylne siedzenia, wielofunkcyjny dach Modutop® i otwieraną tylną szybę.
Prowadzenie samochodu ułatwia wyświetlacz przezierny Head-Up Display i nowy, 10-calowy ekran wysokiej rozdzielczości, na którym wyświetlane są wszystkie przydatne dla kierowcy i pasażerów informacje.

czytaj więcej »

17/02/2021. Kategoria: Marka

SUKCES MARKI CITROEN W PLEBISCYCIE AUTO LIDER 2021

Nowy Citroën C4 i ë-C4 zwyciężył w kategorii „Premiera motoryzacyjna” oraz zajął trzecie miejsce w kategorii „Auto Kompaktowe”.
Citroën C3 zajął drugie miejsce w kategorii „Auto Małe/Miejskie”.
Drugie miejsce Citroëna w kategorii „Marka Roku”.

czytaj więcej »

11/02/2021. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C3 AIRCROSS O BARDZIEJ WYRAZISTYM STYLU WYŻSZYM KOMFORCIE I POWSZECHNIE CENIONEJ MODULARNOŚCI

Nowy Citroën C3 Aircross został odświeżony. Nie tracąc nic z wyjątkowości, C3 Aircross pnie się w górę gamy i podkreśla swój charakter poprzez zmieniony design przodu, nowe elementy ozdobne i wyższy poziom komfortu w kabinie.
SUV o wyrazistym charakterze – zachowuje niezmienioną sylwetkę, podwyższone zawieszenie i elementy ochronne, lecz zmienia osobowość dzięki nowemu, podkreślającemu charakter przodowi.
Wciąż równie wszechstronny SUV – dzięki funkcjom Grip Control® i Hill Descent Assist samochód nadal dobrze radzi sobie na bezdrożach.
Komfortowy SUV dla aktywnych ludzi – zachowuje tę samą wzorcową modularność, przestronność i jasność wnętrza, zwiększając przy tym komfort podróżowania dzięki fotelom Advanced Comfort, po raz pierwszy zastosowanym w modelach C4 Cactus i C5 Aircross.
SUV, który ułatwia życie – Nowy C3 Aircross ułatwia codzienną jazdę w warunkach całkowitego bezpieczeństwa i spokoju ducha dzięki nowemu, większemu, 9-calowemu ekranowi dotykowemu, schowkom wbudowanym w nową środkową konsolę, pięciu systemom łączności i dwunastu technologiom wspomagania prowadzenia, takim jak kolorowy wyświetlacz Head Up Display czy kamera cofania z funkcją Top Rear Vision.
Nowy C3 Aircross trafi do salonów sprzedaży marki w czerwcu bieżącego roku.

czytaj więcej »

03/02/2021. Kategoria: Modele

JUŻ MOŻNA SKŁADAĆ ZAMÓWIENIA NA CITROËNA Ë-JUMPERA EKOMOBILNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ DLA WSZYSTKICH PROFESJONALISTÓW

Elektryczny Citroën ë-Jumper to samochód dostawczy, który zapewnia użytkownikom wszystkie atuty wersji napędzanej silnikiem spalinowym oraz korzyści typowe dla pojazdów elektrycznych. To idealny partner w pracy dla klientów z różnych branż, dopasowany do ich wymogów. Największe atuty Citroëna ë-Jumpera to:
- Wszechstronność: idealny samochód dostawczy na większość tras, który może wjechać do stref ograniczonego dostępu, dwa warianty pojemności akumulatora, które zapewniają zasięg do 340 km (najlepszy w klasie zgodnie z protokołem WLTP).
- Elektryczny napęd zapewnia płynną i cichą jazdę oraz niższe koszty użytkowania.
- Elastyczna gama, dopasowana do indywidualnych potrzeb: 4 wersje (furgon, podwozie z pojedynczą kabiną, podwozie z podwójną kabiną, platforma z kabiną), cztery długości i trzy wysokości.
- Uniwersalny: idealny do przewozu ciężkich ładunków. Ładowność do 1 590 kg, pojemność do 17m3, dwie opcje DMC (dopuszczalna masa całkowita), które umożliwiają załadunek do 4 ton.
- Aż osiem praktycznych technologii wykorzystywanych podczas codziennej jazdy.
Zamówienia na nowy, elektryczny model ë-Jumper są już przyjmowane. Ceny zaczynają się 258 100 zł netto.
ë-Jumper to drugi po modelu ë-Jumpy zelektryfikowany samochód dostawczy z gamy Citroëna. Po premierze furgonu ë-Berlingo w styczniu 2021 roku, wszystkie samochody użytkowe marki zostaną zelektryfikowane.

czytaj więcej »