Najnowsze informacje

25/06/2019. Kategoria: Modele

SUV CITROËN C3 AIRCROSS: JUŻ 200 000 SPRZEDANYCH SAMOCHODÓW!

Dwadzieścia miesięcy od momentu wprowadzenia na rynek sprzedano już 200 000 kompaktowych SUV-ów Citroëna C3 Aircross. Z takim wynikiem model zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów osobowych marki, trzecie w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów w swoim segmencie we Francji i szóste w Europie*. Dzięki temu wnosi ogromny wkład w dynamikę handlową Citroëna, który odnotowuje najwyższy wzrost w grupie TOP 12 marek samochodowych w Europie*.

czytaj więcej »

03/07/2018. Kategoria: Modele

C3 AIRCROSS - NOWA SERIA SPECJALNA RIP CURL!

Nowy C3 Aircross jest na rynku kompaktowych SUV-ów od niedawna. Na tle konkurencji wyróżnia się niepowtarzalnym wyglądem, bogatą ofertą personalizacji i wysokim komfortem, który wystawia doskonałe świadectwo programowi Citroën Advanced Comfort®. Unikatowy charakter oraz największa przestrzeń i możliwości zmiany aranżacji wnętrza kabiny w tym segmencie zapewniły mu mocną pozycję na rynku w ciągu dziewięciu miesięcy. Nowy SUV zdobył serca blisko 90 tysięcy klientów w Europie, w tym niemal 35 tysięcy we Francji. Dziś w ofercie pojawia się nowa seria specjalna Rip Curl, stworzona na bazie wersji Feel. Rip Curl odznacza się atrakcyjnymi elementami stylistycznymi nadwozia i we wnętrzu kabiny, które podkreślają charakter samochodu. Liczne elementy wyposażenia tj. Citroën Connect Radio z ekranem dotykowym 7’’ i funkcją Mirror Screen i automatyczna klimatyzacja ułatwiają codzienną eksploatację.
Nowy SUV C3 Aircross dołączy do rodziny modeli z logo Rip Curl, do której należą również C4 SpaceTourer, Grand C4 SpaceTourer oraz SpaceTourer. Te nowoczesne i zaawansowane technologicznie modele, funkcjonalne i przestrzenne są idealnymi partnerami w długich trasach dla tych, którzy marzą o ucieczce od codzienności nie rezygnując z komfortu. Każdy znajdzie dla siebie samochód odpowiedniej wielkości. Nowy SUV C3 Aircross Rip Curl jest dostępny w Polsce od 72 000 zł.

czytaj więcej »

06/03/2018. Kategoria: Modele

JAZDY TESTOWE NOWYM CITROËNEM C3 AIRCROSS Z NAJWYŻSZĄ OCENĄ DZIENNIKARZY W 2017 ROKU

Agencja Advent opublikowała swój doroczny ranking najlepszych jazd testowych dla przedstawicieli mediów. Europejscy dziennikarze motoryzacyjni, ankietowani przez agencję, przyznali jazdom testowym nowym kompaktowym SUV em Citroën C3 Aircross najwyższą ocenę. Wynik ten jest tym bardziej satysfakcjonujący, że w 2017 r. zorganizowanych zostało łącznie aż 79 tego typu jazd.

czytaj więcej »

26/02/2018. Kategoria: Modele

Już 50 000 sprzedanych Nowych SUV-ów Citroën C3 Aircross

Wprowadzony na rynek w październiku ubiegłego roku nowy, kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross sprzedał się już w 50 000 sztuk w Europie, w tym w 23 000 we Francji.
Sukces przeszedł oczekiwania marki i potwierdził wyjątkową atrakcyjność nowego SUV-a Citroëna! Nowy model, drugi pod względem sprzedaży spośród samochodów marki zaraz po C3, symbolizuje jej powrót do ofensywy. Sprzedaż Citroëna w Europie wzrosła w styczniu o 19%!

czytaj więcej »