SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

17/12/2019. Kategoria: Sport

PUCHAR DLA CITROËN POLSKA!

Przedstawiciele Citroën Polska zajęli pierwsze miejsce w organizowanym co dwa lata przez Groupe PSA Pucharze Świata Szefów Serwisów. Ten sukces pokazuje, jak wiele pracy Citroën Polska wkłada w zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi.

czytaj więcej »

27/11/2019. Kategoria: Sport

PO ZAPOWIEDZIANYM ODEJŚCIU SÉBASTIENA OGIERA CITROËN KOŃCZY SWÓJ UDZIAŁ W CYKLU WRC

Po decyzji Sébastiena Ogiera o odejściu z Citroën Racing po sezonie 2019 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, Citroën podjął decyzję o wycofaniu się z programu WRC na sezon 2020. Powodem jest brak dostępnych kierowców najwyższej klasy na przyszłoroczny cykl mistrzostw.

czytaj więcej »

14/11/2019. Kategoria: Sport

RAJD AUSTRALII ODWOŁANY

Organizatorzy Rajdu Australii byli zmuszeni ogłosić odwołanie finałowej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Powodem są wyjątkowo gwałtowne pożary pustoszące obecnie region Nowej Południowej Walii, w którym wytyczone są odcinki specjalne tej edycji rajdu. Zespół Citroën Total WRT rozumie i podziela tę rozsądną decyzję.

czytaj więcej »

07/11/2019. Kategoria: Sport

CITROËN JUŻ SKONCENTROWANY NA SEZONIE 2020!

Sébastien Ogier i Julien Ingrassia mogli toczyć równą walkę z konkurentami tylko do drugiego odcinka specjalnego rajdu. Awaria układu hydraulicznego mocno spowolniła ich jazdę – to oznaczało straty czasowe, które pozbawiły ich szansy na wysokie miejsce na mecie. W kolejnych etapach rajdu zespół Citroën Total World Rally Team potwierdził postępy w zakresie osiągów C3 WRC na asfalcie, ale nie był w stanie przeszkodzić w rozstrzygnięciu, już w Hiszpanii, rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata kierowców i pilotów.

czytaj więcej »